3 dobre przykłady: jak pokazać swoją firmę na platformie LepszaPraca.pl

W czasach, gdy dobry specjalista jest na wagę złota, przedsiębiorcy muszą aktywnie poszukiwać wymarzonych pracowników. Pomaga w tym rekrutacja społecznościowa, w której dużą rolę odgrywa marka pracodawcy. Platforma LepszaPraca.pl ułatwia firmom docieranie do kandydatów i pozwala na kreowanie Employer Brandingu. Kilka współpracujących z nami firm już korzysta z tych możliwości.

Ostatnio pokazaliśmy wam, jak przygotować idealny profil firmy na naszej platformie.O tym, dlaczego to ważne, jak wpływa na sukces w procesie rekrutacyjnym, oraz w jaki sposób robią to mistrzowie – też już wspominaliśmy na naszym blogu.
Kilku pracodawców oferujących Nagrody za Polecenie postanowiło wykorzystać dostępne na naszej platformie rekrutacyjnej narzędzia i pokazać także swoją markę pracodawcy.

Columb Technologies

Firma Columb Technologies z Wrocławia specjalizuje się w integracji danych i systemów. Choć sukcesywnie rozwijają swoją działalność już od ośmiu lat, ambicją właścicieli nie jest stworzenie korporacji, a posiadanie możliwe najbardziej kreatywnego, ale niewielkiego zespołu wykwalifikowanych pracowników. Co ciekawe – tworząc profil firmowy na naszej platformie przedstawiciele Columb Technologies postanowili nie tylko wspomnieć o kulturze pracy i opisać zakres obowiązków pracowników w sposób spójny z wizerunkiem firmy. Pani Małgorzata Latuszek – Prezes Zarządu – osobiście dołączyła zaproszenie, z którego kazdy zainteresowany może skorzystać. Jakie? Sprawdźcie sami.

columb

Bergman Engineering

Bergman Engineering to firma inżynierska oraz rekruterska. Pracownicy oferują pomoc przy doborze kadry inżynierskiej oraz wykonuje “szyte na miarę” rozwiązania projektowe, umożliwiające rozwój nowych technologii i innowacje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym oraz energetycznym.
Zamiast pozostawić pustą przestrzeń, albo uciekać się do lakonicznych jednozdaniowych opisów, BE zwięźle  prezentuje zakres swoich działań i podkreśla mocne strony firmy. Lista ofert z nagrodami także wiele mówi o tym przedsiębiorstwie – 12 propozycji za łączną sumę 36 000 zł. Wato się zainteresować.

bergman_firma

Etteplan

Etteplan Polska to nowa marka, ale firma działająca obecnie pod tą nazwą jest już dobrze znana na rynku usług badawczo – rozwojowych. Espotel obecny jest na rynku od 33 lat, obecnie zaś przechodzi proces rebrandingu. Firma rozwija się i poszukuje nowych programistów. Na swoim firmowym profilu postanowili napisać kilka słów o działalności, ale też skorzystali z możliwości zamieszczenia filmiku. Polecamy wzbogacać materiały o multimedia! Im więcej powiecie o tym, jak wygląda działanie waszej formy od kuchni, tym łatwiej będzie przekonać kandydatów do oferowanych przez was stanowisk.

etteplan

 

Jeśli chcielibyście ulepszyć swój profil firmowy i wyróżnić się wśród pozostałych, opowiedzieć więcej przyszłym pracownikom własnie za naszym pośrednictwem – nasz zespół pozostaje do waszej dyspozycji. Wystarczy napisać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *