Lepsza Praca partnerem AULI Wrocław – mówimy o HR !

LepszaPraca.pl

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że LepszaPraca.pl została partnerem wydarzenia na temat Human Resources organizowanego przez AULA Wrocław.

Już 21.09.2016 w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, pomysłodawca oraz założyciel LepszaPraca.pl Kamil Paśko wystąpi wraz z Pawłem Kopijer, certyfikowanym konsultantem HR oraz Bartoszem Grajewskim inżynierem oraz psychologiem zarządzania, który od 11 lat wspiera klientów biznesowych w zakresie rekrutacji średniego i wysokiego szczebla.

Wydarzenie dedykowane jest rekruterom, pracodawcom, studentom oraz entuzjastom HRu, którzy pragną pogłębiać swoją wiedzę w tej dziedzinie oraz poznać osoby z branży. Wszyscy uczestnicy poza merytoryczną wiedzą mogą również spodziewać się poczęstunku w postaci pizzy oraz napojów po skończonym wydarzeniu.

Jest to niesamowita okazja, aby wymienić się poglądami z kolegami z branży, poszerzyć swoją sieć kontaktów o nowe znajomości oraz spędzić wartościowy czas z ciekawymi ludźmi.

Aby nie przegapić wydarzenia koniecznie polub fanpage LepszaPraca.pl oraz dodaj się do wydarzenia! Zapisy pod tym linkiem.

Cały zespół LepszaPraca.pl serdecznie zaprasza! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *