Szkolenie z Lepszą Pracą

Rekrutujesz z nami, a może dopiero chciałbyś wiedzieć jak zarabiać na polecaniu na platformie LepszaPraca.pl? Niezależnie od tego, jak odpowiecie na te pytania, mamy coś dla was.

Gdy zakładaliśmy platformę rekrutacyjną LepszaPraca.pl wiedzieliśmy, że najważniejsi będą ludzie, zwłaszcza ci, którzy chcą działać z nami regularnie,a może nawet postanowią dołączyć do wąskiego grona rekruterów na stałe związanych z naszą marką.

Wiedzieliśmy też od początku, że kluczowe będą relacje. Zarówno te, które nasi użytkownicy zbudowali dotychczas, jak i te, które nawiążą z nami.

Z myślą o wszystkich, którzy chcieliby, albo już polecają oferty za pośrednictwem naszej platformy, organizujemy pierwsze otwarte szkolenie.

Zanim jednak opowiemy dokładnie, jak nasza trójka prelegentów będzie mogła was wesprzeć w rekrutowaniu i poruszaniu się po naszej platformie, mamy kilka pytań dodatkowych. Prosimy, byście poświęcili chwilę na to, by udzielić odpowiedzi na kilka prostych pytań. Zależy nam na tym, by czas, który nam poświęcacie wykorzystać jak najowocniej. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne.

WYPEŁNIJCIE ANKIETĘ

ANKIETA LEPSZAPRACA.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *